Tego nie można opisać słowami, to trzeba zobaczyć i poczuć.


Virtual Reality to nowoczesna technologia, która pozwoli Ci przeżyć niezapomniane chwile w Wirtualnej Rzeczywistości. W jednym momencie możesz doświadczyć wrażeń które zapamiętasz na długi czas.

Zakładając gogle VR przenosisz się do wirtualnej rzeczywistości poznając rzeczy które są niedostępne na co dzień. To od Ciebie zależy czy zdecydujesz się podziwiać widoki ze szczytów górskich, zwiedzać głębiny oceanów, obcą planetę, a może brać udział w wydarzeniu sportowym czy nawet walczyć z hordą potworów razem z przyjaciółmi. Technologia VR to przede wszystkim wspaniała zabawa w gronie znajomych w sam raz na wolny wieczór, weekend lub imprezę, ale jest to również technologia pozwalająca na prowadzenie efektywnych działań integracyjnych w gronie pracowników firm i instytucji.

Żeby wejść w wirtualną rzeczywistość VR i odbyć podróż do zupełnie nowego świata, wystarczy zamówić nasze usługi.

Wirtualna rzeczywistość to świat, który jest kreowany przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii komputerowych. Polega na multimedialnym odtworzeniu przestrzeni, która w realistyczny sposób symuluje świat realny bądź jest fascynującym światem fikcyjnym. Niezwykły efekt jest uzyskiwany przy pomocy specjalnych stanowisk VR i idealnie przylegających do głowy gogli, pozwalając uczestnikowi przenieść się w kosmos, pływać w głębi oceanu czy stać się kierowcą rajdowym, pilotem samolotu, z może Średniowiecznym rycerzem. Mogą to być miejsca zarówno fikcyjne, jak i realne – możliwości są nieograniczone!

360experience-girl

360° WIDEO

Realistyczne doświadczenie VR w 360 stopniach.
easyto-operate

Intuicyjna Nawigacja

Prosta i intuicyjna nawigacja zapewnia płynne poruszanie się w VR.

unlimited-usage

Gry i Aplikacje

Ogromna biblioteka dostosowanych do klienta gier i aplikacji. Pakiety tematyczne do wyboru.
highquality-girl

Niespotykane Wrażenia

Wysoka rozdzielczość obrazu i jakość dźwięku zapewnia niespotykane wrażenia.
parallax background

Jak to działa?


Głównym elementem są gogle wirtualnej rzeczywistości, które wyświetlają wygenerowany komputerowo obraz.

Specjalne soczewki sprawiają, że widzimy wszystko jak w normalnym świecie. Zastosowanie dodatkowych systemów śledzenia ruchu i kontrolerów pozwala użytkownikom na poruszanie się w wirtualnym świecie oraz interakcję z znajdującymi się w nim obiektami, przez co doznania stają się jeszcze bardziej realne.

Technologia, z której korzystamy, pozwala przenieść się w niepowtarzalny świat wirtualnej rzeczywistości za pomocą trzech zmysłów: wzroku, słuchu oraz dotyku. Sprzęt VR zabiera uczestników w wirtualną podróż, która zawsze jest ogromnym przeżyciem. Dzięki temu mogą wziąć udział np. w emocjonującej rozgrywce w golfa czy tenisa, odbyć lot statkiem kosmicznym, pospacerować po dnie morza, pomachać szablami w rytm muzyki czy poćwiczyć z wirtualnym trenerem. Im bardziej zaawansowana technologia, tym intensywniejsze wrażenia. Dzięki temu, że pracujemy na najlepszym sprzęcie VR, gwarantujemy poczucie maksymalnego zanurzenia się w wirtualną rzeczywistość.